O mnie

Cześć!

Nazywam się Ola i interesuję się Formułą 1. Nie jestem żadnym ekspertem, po prostu kocham ten sport! Jestem takim samym formułowym świrem jak Ty. 😉

Formuła 1 to sport niezbyt popularny wśród moich znajomych. Założyłam bloga w 2015 roku, bo powoli mieli dość oglądania dziwnych formułowych rzeczy, które podsyłałam im w wiadomościach i śmieszyły tylko mnie. Teraz mogę to robić tutaj oraz na Fejsie i Twitterze. Polub i zaobserwuj, obiecuję dużą ilość memów i dziwnych filmików!

Nie lubię sztywnych tekstów z portali informacyjnych, dlatego nie znajdziesz tu wyników i skomplikowanych analiz. Piszę lekko i humorystycznie o F1, ale na blogu nie brakuje również poważniejszych treści. Ponieważ typowa ja to nie tylko Formuła 1, ale również podróże, siłka czy dobra książka, wiele wpisów łączy te właśnie tematy. To nowe spojrzenie na F1, nie znajdziesz go gdzie indziej.

Moja znajomość z F1 rozpoczęła się za gówniaka i jak przez mgłę pamiętam pierwsze spotkania, najczęściej w języku niemieckim na kanale RTL. Jak dobrze, że dziadek miał “satelitę”! Na ustnej maturze z języka polskiego opowiadałam o wpadkach językowych niepowtarzalnego duetu komentatorskiego F1 – Borówa&Maurycy♥. Na studiach przez pewien czas zajmowałam się marketingiem w uczelnianym zespole wyścigowym, gdzie miałam okazję podpatrzeć jak wygląda projektowanie i budowanie bolidu od podstaw.  Napisałam również pracę dyplomową o F1, w końcu to jest coś co lubię i czym się interesuję. Temat pracy to “Komunikacja poprzez media społecznościowe. Studium przypadku”. Całość badań dotyczyła zespołu wyścigowego Mercedes-AMG Petronas Motorsport. Studia już za mną, ale blog istnieje nadal, dlatego zachęcam Cię do odwiedzania mnie tutaj.

Masz jakieś pytania? Śmiało, napisz do mnie.