Wielki powrót Roberta Kubicy na tor F1!

To, na co czekaliśmy przez kilka ostatnich lat, w końcu stało się rzeczywistością.  Robert Kubica prowadził tegoroczny bolid Renault podczas drugiego dnia testów F1, przeprowadzonych na węgierskim torze Hungaroring i oczywiście wypadł znakomicie.

Robert przejechał w bolidzie Renault aż 142 okrążenia i wykręcił czwarty czas –  1:18.572. Szybsi od niego okazali się jedynie kierowcy Ferrari – Sebastian Vettel i Kimi Raikkonen oraz młodziutki Lando Norris, prowadzący bolid zespołu McLaren Honda.

Kubicę wspierali polscy kibice, którzy tłumnie przybyli na Hungaroring. Trybuny wypełniły się biało-czerwonymi flagami oraz bannerami z podobizną Roberta. To niesamowite, że po tylu latach przerwy Robert nadal może liczyć na tylu wiernych fanów. Wśród kibiców wspierających naszego kierowcę znaleźli się również skoczkowie narciarscy – Stefan Hula, Krzysztof Miętus i Jakub Wolny. Żałuję, że sama się tam nie wybrałam. Mam jednak ogromną nadzieję, że już niedługo będę mogła dopingować Roberta podczas wyścigu Formuły 1.

Praktycznie od wyjazdu Roberta Kubicy z garażu wiedziałam, że będzie ciekawie. Nie mogłam się powstrzymać od śmiechu, gdy zobaczyłam spadającą tabliczkę z nazwiskiem Nico Hulkenberga. Wyobrażacie sobie co by się działo, gdyby to tabliczka Palmera z hukiem spadła na ziemię? Znak od samego Boga!

Chociaż testy F1 nie były transmitowane, nie można narzekać na brak materiałów. Na Twitterze i w innych serwisach pojawiły się setki filmików i zdjęć prosto z toru. Nie zabrakło oczywiście memów dotyczących Roberta Kubicy i Jolyona Palmera, który już został spisany przez kibiców na straty (i dobrze!).

Poniżej znajdziecie zestawienie najlepszych memów z dzisiejszego dnia testów F1!

 

Powrót Roberta Kubicy - testy F1

 

Powrót Roberta Kubicy - testy F1

 

Powrót Roberta Kubicy - testy F1

 

Powrót Roberta Kubicy - testy F1

 

Powrót Roberta Kubicy - testy F1

 

Powrót Roberta Kubicy - testy F1

Podziel się ze znajomymi