Nikt nie powinien być zaskoczony – już za miesiąc Kimi Raikkonen żeni się z Minttu Virtanen. Wybranka Kimiego to była stewardessa, która obecnie prowadzi bloga o zdrowym trybie życia (niestety w języku fińskim). Więcej informacji o Minttu znajdziecie u Gosi – KLIK.

Już od końca zeszłego roku można było się domyślać, że w niedługim czasie para się pobierze. Narzeczona Kimiego napisała wtedy na swoim blogu – „Od przyszłego lata będę mogła go nazywać swoim mężem”. Opublikowane na jej Instagramie zdjęcia z przymiarek sukni ślubnej mówiły same za siebie, ale Minttu postanowiła je skasować.
We Włoszech plotkuje się, że para zdecydowała się ślub w małym gronie zaufanych osób. Zapewne była to decyzja Kimiego, bo Minttu jest aktywnym użytkownikiem wszelkich mediów społecznościowych. Narzeczona Kimiego lubi chwalić się swoim życiem i często publikuje zdjęcia ich synka – Robina. Podobno lista gości jest tak ograniczona, że nie znajduje się na niej nawet Sebastian Vettel, który na co dzień przyjaźni się z Kimim.

Ślub Minttu i Kimiego ma się odbyć 5 sierpnia na średniowiecznym zamku, niedaleko włoskiej miejscowości Siena. Myślę, że ta data jest całkiem prawdopodobna – w tym okresie zaplanowana jest wakacyjna przerwa w F1. Cała ceremonia ma kosztować około 500 tysięcy Euro. 

Warto też zaznaczyć, że będzie to drugi ślub Kimiego. Jego poprzednią żoną była modelka Jenni Dahlman, z którą rozstał się po ośmiu latach małżeństwa. Oby tym razem było inaczej. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
Podziel się ze znajomymi