fot. Digital-Designs (CC BY 2.0)

Lewis Hamilton to człowiek o wielu twarzach, posiadający niezwykle szerokie zainteresowania i pasje. I nie żartuję, naprawdę! Trzykrotny mistrz świata F1, jeden z najbardziej stylowych sportowców na świecie, miłośnik zwierząt (w szczególności buldogów angielskich – KLIK), a to dopiero początek listy. Do najbardziej zaskakujących talentów Hamiltona należy zaliczyć przede wszystkim umiejętność gry na gitarze i forte, co wielokrotnie udowodniał, publikując liczne nagrania na swoim Instagramie .

Hamilton jest dziś na szczycie, a mimo to zastanawia się nad swoją przyszłością, czym będzie się zajmował po zakończeniu kariery w F1. Jedno jest pewne, po przejściu na emeryturę nie ma zamiaru być częścią świata Formuły 1. Bardzo często w wywiadach mówił o zakładaniu szkół dla dzieci w Afryce i o działalności charytatywnej. Lewis ma też chyba pomysł na coś innego, związanego z jego miłością do muzyki. Ostatnio bardzo dużo czasu spędza w studiu, gdzie nagrywa płytę!

W wywiadzie dla Daily Mail powiedział: „Ludzie nie są świadomi jak dużą cześć mojego życia stanowi muzyka. Kiedy komponujesz muzykę możesz zdecydować ile chcesz pokazać i jak bardzo wrażliwy chcesz być”. Początkowo Hamilton traktował komponowanie jako hobby, ale doszedł do momentu, kiedy zaczyna traktować to poważnie i poświęca muzyce dużo czasu. Kiedy nie trenuje, albo nie przygotowuje się do wyścigu, spędza czas w studiu.

W programie 60-Minutes Overtime Lewis zaprezentował fragmenty dwóch pierwszych piosenek. Pierwszy kawałek został zatytułowany „J’Adore”, a drugi „Lookin’ At You”. Jeżeli chcecie posłuchać co stworzył Hamilton, kliknijcie TUTAJ. To chyba nie są klimaty prowadzącego program.

To nie pierwszy raz kiedy Hamilton zaprezentował swoją twórczość. Podczas jednej z  zakrapianych imprez w nowojorskim klubie zaśpiewał kawałek „Lookin’ At You”. Publiczności się spodobało. 


A co Wy sądzicie o karierze muzycznej Lewisa Hamiltona? 

Podziel się ze znajomymi