Związek Lewisa Hamiltona i amerykańskiej piosenkarki Nicole Scherzinger nigdy nie należał do tych ustabilizowanych. Wielokrotnie się rozstawali, aby po jakimś czasie znów do siebie wrócić. Raz Lewis rzucił Nicole, potem Nicole rzuciła Lewisa i  tak w kółko przez 7 lat. W międzyczasie Hamilton oświadczył się swojej wybrance i natychmiast  pojawiły się informacje o planowaniu ślubu i dziecka.  
Ostatnie rozstanie Hamiltona i Scherzinger miało miejsce w lutym tego roku. Podobno to Nicole zostawiła brytyjskiego kierowcę. Od tego czasu nie pojawiały się wiadomości o ich powrocie do siebie. Za to Lewisowi przypisano romans z Rihanną, a Nicole z Edem Sheeranem (jakoś nie potrafię wyobrazić sobie ich razem J).

Wydawałoby się, że „pierwsza para F1” rozstała się na zawsze.  A jednak piątkowy wieczór spędzili razem w londyńskim klubie The Box, w którym odbywał się koncert Johna Newmana. Piosenkarka i kierowca wyszli co prawda osobno. Zadowolona Nicole uśmiechała się do fotografów, natomiast Lewis zakrywał swoją twarz.
Według świadków początkowo siedzieli przy osobnych stolikach, ale później spędzili ze sobą bardzo dużo czasu w prywatnym pokoju, do którego nie miała wstępu nawet ochrona klubu.

Rzecznik prasowy Nicole zaprzecza temu, że Hamilton i Scherzinger ponownie do siebie wrócili. Ich spotkanie nazywa zwykłym zbiegiem okoliczności. Co ciekawe rzecznik Lewisa odmawia komentarza w tej sprawie.

Podziel się ze znajomymi