Na pewno każdy z nas widział kultową już trylogię „Powrót do przyszłości”. 21 października 2015 to słynna i bardzo ważna data. Marty McFly i szalony naukowiec Emmett Brown wsiedli do swojego samochodu i przenieśli się do dnia dzisiejszego. 
Kadr z filmu “Powrót do przyszłości II”
Miały być lewitujące deskorolki i samo-sznurujące się buty, ale niestety nie udało się ich jeszcze przenieść do świata realnego. Mamy za to bardzo dziwny spot McLarena.

Powrót na tor wyścigowy, bo właśnie tak brzmi oryginalny tytuł filmiku, został opublikowany już jakiś czas temu, ale szczególnie dziś warto sobie o nim przypomnieć. Jenson Button i Fernando Alonso przerobili McLarena 650S na samochód podróżujący w czasie. Początkowo kierowcy chcą przenieść się w przeszłość, ale rezygnują z tego pomysłu i decydują się na podróż w przyszłość, do Grand Prix Australii.

Ciekawi efektu? Zobaczcie spot poniżej.

Prawdę mówiąc nie wiem co mam o nim sądzić. Pomysł fajny, ale całość w wykonaniu Buttona i Alonso trochę mniej. Małej złośliwości na koniec sobie nie odpuszczę – lewitująca deskorolka Marty’ego i tak jest szybsza niż tegoroczny bolid McLarena. 😉

Podziel się ze znajomymi