Nico Rosberg pokazał światu córeczkę!

Nico Rosberg, podobnie jak wielu innych kierowców Formuły 1, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na jego profilach można znaleźć nie tylko zdjęcia z torów, ale również te prywatne. Wspominałam o tym już przy okazji poprzednich wpisów.

Być może niewiele osób o tym wie, ale jakiś czas temu, Nico Rosberg wraz z żoną Vivian zostali rodzicami. Ich córeczka przyszła na świat 30 sierpnia w Monako.
źródło zdjęcia – Bild.de
Na łamach niemieckich tabloidów natychmiast pojawiły się informacje, że świeżo upieczeni rodzice nie mogą zdecydować się na wybór imienia. Nico szybo zdementował wszystkie plotki, publikując na Twitterze urocze zdjęcie. Wybrali dla córki imię Alaïa, co w języku  baskijskim oznacza „szczęście”.

Alaïa is of Basque Spanish origin and means “happiness”. pic.twitter.com/b4UIs2IJt9
— Nico Rosberg (@nico_rosberg) September 10, 2015

Po pewnym czasie do sieci trafiło zdjęcie młodych rodziców trzymających na rękach dziecko. Internet oszalał na jego punkcie. Georg Nolte, manager Rosberga, bardzo szybko wydał oświadczenie, w którym poinformował, że dziecko ze zdjęcia to nie pociecha Vivian i Nico, ale fanów niemieckiego kierowcy.

Do dnia dzisiejszego nikt nie wiedział jak wygląda córeczka Nico Rosberga. Z okładki najnowszego wydania niemieckiego Bilda uśmiechają się szczęśliwi rodzice, którzy trzymają na rękach swoją córeczkę.

To avoid any paparazzi business @nico_rosberg gave image rights of a first baby shoot to @BILDhilft charity. pic.twitter.com/whovIHZUut
— Georg Nolte (@GeorgNolte) October 14, 2015

Manager Rosberga potwierdził, że Nico z żoną zdecydowali się opublikować zdjęcia Alaii, aby uniknąć nadmiernego zainteresowania ze strony paparazzi.  Cały dochód z ich sprzedaży trafił na konto niemieckiej fundacji Ein Herz für Kinder.