I znowu poniedziałek, początek kolejnego długiego tygodnia. Większość z nas zapewne poszła do pracy, pozostali do szkoły, a jeszcze inni cieszą się z ostatnich dni studenckich wakacji.
Jak dobrze, że należę do tej ostatniej grupy! 😉

Nikt nie lubi poniedziałków. Chyba, że jest to poniedziałek po weekendzie Formuły 1. Mamy wtedy okazję zapoznać się z licznymi analizami wyścigu, ciekawymi materiałami fotograficznymi
i możemy podzielić się wrażeniami ze znajomymi.

Czy aby na pewno ostatnia część zdania jest prawdziwa?

Niestety, ale wydaje mi się, że w naszym społeczeństwie coraz mniej osób interesuje się F1. A może prawdziwych fanów nigdy nie było dużo? W końcu to Robert Kubica przyciągnął przed ekrany miliony widzów. Tak samo jego wypadek wpłynął na spadek popularności Formuły 1 w Polsce. Jeżeli chodzi o kobiety, to nie znam ani jednej, z którą mogłabym poplotkować o niedzielnym wyścigu. A szkoda.

Stąd też pomysł na założenie bloga. F1naobcasach to zupełnie świeże spojrzenie na świat Królowej Sportów Motorowych. Drogi czytelniku, nie znajdziesz tutaj długich analiz ani podsumowań wyścigów. Będzie lekko i z humorem. W końcu to blog o Formule 1 widzianej damskim okiem.
Na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Plan na poniedziałek? Czekać na wyścigowy weekend!

Podziel się ze znajomymi