Kierowcy F1 na swoich Instagramowych profilach #16 i #17

Miałam napisać kilka zdań o tym jak kierowcy F1 przygotowywali się do Grand Prix Rosji 2016, ale właściwie wszyscy żyją wczorajszą wiadomością. Max Verstappen awansował i w Hiszpanii zasiądzie za kierownicą bolidu Red Bull Racing, a Daniił Kwiat… No cóż, został zdegradowany do Toro Rosso. 
Pisząc podsumowanie Grand Prix Rosji 2016 nie sądziłam, że moje słowa spełnią się w ciągu następnych kilku dni – KLIK. Chociaż sugerowałam zamianę miejsc, nigdy bym nie pomyślała, że w F1 coś takiego naprawdę się wydarzy. Moim zdaniem cała akcja została zaplanowana wcześniej, a słaby występ Daniiła w Rosji był tylko pretekstem. Tata Jos Verstappen postawił sprawę jasno i stało się. Niezrozumiałym jest dla mnie fakt budowania kariery jednego kierowcy F1 kosztem drugiego. Max powinien uważać, w końcu karma wraca. A Daniił nie powinien się martwić, wujek Władimir o wszystko zadba. 😉

1. Lewis Hamilton i Nico Rosberg – Mercedes
 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Lewis Hamilton (@lewishamilton)

 
2. Felipe Massa i Valtteri Bottas – Williams

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Valtteri Bottas (@valtteribottas)

 
3.Daniel Riccardo i Max Verstappen – Red Bull

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Daniel Ricciardo (@danielricciardo)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Max Verstappen (@maxverstappen1)

 
4. Sergio Perez i Nico Hulkenberg – Force India 

 
5. Fernando Alonso i Jenson Button – McLaren

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Fernando Alonso (@fernandoalo_oficial)

Film zamieszczony przez użytkownika Jenson Button (@jenson_ichiban)

 
6. Kevin Magnussen i Jolyon Palmer – Renault

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kevin Magnussen (@kmagofficial)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jolyon Palmer (@jolyon_palmer)

 
7. Daniił Kwiat i Carlos Sainz Jr. – Toro Rosso

Film zamieszczony przez użytkownika Daniil Kvyat (@danydk1)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Carlos Sainz (@carlosainz)

 
8. Romain Grosjean i Esteban Gutierrez – Haas

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Romain Grosjean (@grosjeanromain)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Esteban „Guti” Gutierrez (@estebangtz)

 
9. Marcus Ericsson i Felipe Nasr – Sauber

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marcus Ericsson (@ericsson_marcus)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Felipe Nasr (@felipenasr)

 
10. Pascal Wehrlein i Ryo Haryanto – Manor

Film zamieszczony przez użytkownika Pascal Wehrlein (@pascal_wehrlein)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rio Haryanto (@rharyantoracing)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *