Kierowcy na swoich Instagramowych profilach #12 i #13

Główny temat rozmów kibiców Formuły 1 w ciągu ostatnich dwóch tygodni? Oczywiście Grand Prix Bahrajnu. Nic dziwnego, już po wyścigu inaugurującym sezon F1 2016 było wiadomo, że rywalizacja w tym roku będzie naprawdę emocjonująca. Zobacz także: Podsumowanie Grand Prix Bahrajnu. W ubiegły weekend całkiem sporo działo się na torze, ale jeszcze więcej poza nim. Otwarty list GPDA, kontrowersje wokół nowego formatu kwalifikacji, stan zdrowia Fernando Alonso i nazwisko Rosberga na liście osób unikających płacenia podatków to tylko niektóre z najgorętszych tematów ostatnich dwóch tygodni. 
Jeżeli chodzi o Instagramowe profile kierowców F1 to praktycznie wszyscy, z wyjątkiem Daniiła Kwiata (chyba cierpi na depresję po fatalnym rozpoczęciu sezonu), publikowali zdjęcia z przygotowań do wyścigu o Grand Prix Bahrajnu. Zdecydowanym zwycięzcą tego zestawienia jest Daniel Ricciardo, który w dość niekonwencjonalny sposób przemieszcza się po lotnisku. 🙂 Lewis Hamilton i Felipe Nasr najwyraźniej uznali, że wyścig w Bahrajnie to idealna okazja na zaprezentowanie się w stylizacjach „na szejka”. Ciekawe czy w Abu Zabi wystąpią w takich samych outfitach? Patrząc na zdjęcia kierowców Renault można im pozazdrościć takiego stylu życia – relaks w basenie i formułowy deser to jest to! 
Jednak największym zaskoczeniem jest dla mnie fenomen Ryo Haryanto. Chyba większość z Was słyszała o kontrowersjach związanych z głosowaniem na Kierowcę Dnia w Australii – w Indonezji panuje kult Ryo i oddano na niego tyle głosów, że wygrałby zestawienie, gdyby nie unieważniono głosów z pochodzących z tego samego źródła. Należy dodać, że Haryanto nawet nie ukończył wyścigu w Melbourne. To się nazywa popularność! A patrząc na ostatnią fotkę w dzisiejszym wystawieniu widać, że licznych fanów ma nie tylko w Indonezji. Jak myślicie, czy ma szansę zdetronizować dotychczasowego króla social mediów w F1 – Lewisa Hamiltona?

1. Lewis Hamilton i Nico Rosberg – Mercedes 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Lewis Hamilton (@lewishamilton)

2. Felipe Massa i Valtteri Bottas – Williams 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Felipe Massa (@massafelipe19)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Valtteri Bottas (@valtteribottas)

3. Daniel Ricciardo i Daniił Kwiat – Red Bull 

Film zamieszczony przez użytkownika Daniel Ricciardo (@danielricciardo)

4. Sergio Perez i Nico Hulkenberg – Force India  

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Nico Hülkenberg (@hulkhulkenberg)

5. Fernando Alonso i Jenson Button – McLaren

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jenson Button (@jenson_ichiban)

6. Kevin Magnussen i Jolyon Palmer – Renault 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kevin Magnussen (@kmagofficial)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jolyon Palmer (@jolyon_palmer)

 
7. Max Verstappen i Carlos Sainz Jr. – Toro Rosso   

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Max Verstappen (@maxverstappen1)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Carlos Sainz (@carlosainz)

8. Romain Grosjean i Esteban Gutierrez – Haas 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Romain Grosjean (@grosjeanromain)

9. Marcus Ericsson i Felipe Nasr – Sauber   

Film zamieszczony przez użytkownika Marcus Ericsson (@ericsson_marcus)

10. Pascal Wehrlein i Ryo Haryanto – Manor 
 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pascal Wehrlein (@pascal_wehrlein)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rio Haryanto (@rharyantoracing)

 

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *