Kierowcy F1 na swoich Instagramowych profilach #11

Pierwszy wyścig w sezonie 2016 już za nami. Warto było wstać wcześnie rano – takiej rywalizacji dawno nie widzieliśmy. Pisałam już o ciekawostkach dotyczących Grand Prix Australii – KLIK, w poprzednim wpisie znajdziecie również podsumowanie wyścigowego weekendu w Melbourne – KLIK, a więc teraz pora na przegląd Instagramowych profili kierowców.

W ciągu ostatniego tygodnia temat mediów społecznościowych w świecie F1 był poruszany wyjątkowo często. Wszystko za sprawą Lewisa Hamiltona, który przez swojego Snapa podpadł nowozelandzkiej policji. Jeżeli nie bardzo wiesz o czym mowa, przeczytaj wpis o nagraniu Lewisa – KLIK. Cała afera zakończyła się w sposób korzystny dla Hamiltona – kierowca nie dostał mandatu, ponieważ policja nie prowadzi już śledztwa w tej sprawie.

Lewis Hamilton jest niekwestionowanym królem mediów społecznościowych F1. Jeżeli jednak chcesz zobaczyć jak ostatni tydzień spędzili również inni kierowcy, zobacz zdjęcia poniżej. Pamiątkowe fotki z kangurami, relaks na plaży, a nawet stanie na rękach – w końcu w Australii wszystko jest do góry nogami. 😉
Kto tym razem najlepiej zadbał o swoich obserwatorów na Instagramie?

1. Lewis Hamilton i Nico Rosberg – Mercedes

Film zamieszczony przez użytkownika Lewis Hamilton (@lewishamilton)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Nico Rosberg (@nicorosberg)
2. Felipe Massa i Valtteri Bottas – Williams

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Felipe Massa (@massafelipe19)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Valtteri Bottas (@valtteribottas)
3. Daniel Ricciardo i Daniił Kwiat – Red Bull

Film zamieszczony przez użytkownika Daniel Ricciardo (@danielricciardo)
4. Sergio Perez i Nico Hulkenberg – Force India 

5. Fernando Alonso i Jenson Button – McLaren

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jenson Button (@jenson_ichiban)
6. Kevin Magnussen i Jolyon Palmer – Renault

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kevin Magnussen (@kmagofficial)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jolyon Palmer (@jolyon_palmer)
7. Max Verstappen i Carlos Sainz Jr. – Toro Rosso  

8. Romain Grosjean i Esteban Gutierrez – Haas

9. Marcus Ericsson i Felipe Nasr – Sauber  

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marcus Ericsson (@ericsson_marcus)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Felipe Nasr (@felipenasr)
10. Pascal Wehrlein i Ryo Haryanto – Manor
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pascal Wehrlein (@pascal_wehrlein)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rio Haryanto (@rharyantoracing)